Posledný krát na túto tému

Autor: Drogy (Vlado Schwandtner) | 12.1.2006 o 15:23 | Karma článku: 7,34 | Prečítané:  2108x

Ja nehodný a špinavý človek, čo mu je všetko špinavé a ktorý má i iné zavrhnutia hodné vlastnosti som bol odhalený. Intelektuálna elita diskutujúcich s astronomickými hodnotami IQ ma odhalila a ja, nevďačný blbec, opilec a zneužívatel práce detí si od takých skúsených, teoreticky podkutých a životom ošľahaných osobností nechcem dať poradiť, napriek tomu, že mi zadarmo chcú odovzdávať svoje duševné vlastníctvo. Svojim drahocenným časom mrhajú napriek tomu, že robia v nadnárodných spoločnostiach vo špičkových funkciách a ich čas má cenu diamantov.

Preto, dosť bolo rozkoše! 

Nebudem už ďalej zneužívať ich dobrotu a nezištnú pomoc. Jednoducho si to nezaslúžim. Tiež si to nezaslúžia ani moje nepodarené decká, feťáci, zlodeji, šľapky,  podvodníci a roznášači hepatitídy. Nemôžeme byť takí sebeckí, aby sme iba my profitovali z týchto, tak dobre mienených rád a pokynov. Navyše, ak si ich ani nedokážeme vážiť. Jediné, čo ma aspoň trošku utešuje je fakt, že nielen my sme takí hlúpi. Existuje aj jedna skupina na tomto priestore, ktorú moji dobrodinci nazvali fanklubom a tí si tak isto nedokážu vidieť ďalej od nosa a tiež sú nepoučiteľní.  Preto som sa s definitívnou platnosťou rozhodol s povolením adminov  zakázať diskusie pod všetkými svojimi článkami na obidvoch svojich blogoch. Pre tých, čo napriek tomu budú chcieť na niečo reagovať, zachovám diskusiu pomocou e-mailu, ktorý bude pod každým článkom. Som si vedomý, že prídem o niektorých svojich čitateľov, že mi klesne čítanosť a karma, no budem sa s tým musieť naučiť žiť. Jednoducho ma intelektuálna elita odpíše. Dobre mi tak!Od konca minulého roka som tiež prestal reagovať v diskusiách pod článkami a v budúcnosti sa budem sporadicky vyskytovať iba na  internej diskusii. Mám tu veľa autorov, ktorí sú mojimi obľúbenými a rád čítam ich články. Ak budem chcieť na niečo v ich článkoch reagovať, pošlem im súkromnú správu, či mail. Som rád, že som členom  fanklubov  mnohých autorov a hrdo sa k tomu hlásim. Aj podľa toho je vidieť, aký som ja stratený prípad.

Ak má niekto výhrady k tomuto môjmu kroku, nech mi láskavo napíše správu. Ak ma presvedčíte, že konám v rozpore s niečim, vyvodím pre seba dôsledky.

 

   
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gašparov profil má znaky profesionálnej kampane, pripomína Blahu a Smer

Bývalý policajný šéf porušil pravidlá facebooku o reklame.

Archívny text

August 1968: Neriadený tank zničil dom a zabil človeka. Prípad utajili

Kde sú dôkazy o útokoch na vojakov?


Už ste čítali?