Tri riadky

Autor: Drogy (Vlado Schwandtner) | 22.1.2007 o 19:32 | Karma článku: 10,69 | Prečítané:  3392x

Dnes ráno som si našiel v chodbe položený papier veľkosti A4. Zo začiatku som si ho ani nevšímal. Začal som sa o ten papier zaujímať až vtedy, keď mi Zuzana povedala, že to je pre mňa od akéhosi „modzka“. Keď som počul tú prezývku „modzek“, roztriasol som sa a najprv som si to ani nechcel prečítať.

Totiž modzek je prezývka kamaráta, ktorého poznám od základnej školy a vždy sme boli veľmi dobrí, ak nie najlepší kamaráti. Až dovtedy keď sa naše cesty rozišli kvôli pervitínu. Potom som si s ním už nemal čo povedať. Bral som ho ako slušáka, s ktorým nemám o čom...a teraz mi niečo napísal.


Text správy:


Mareka poznám od základnej školy a keď som čítal, čo napísal mal som slzy v očiach! Marek vie aké to bolo vonku! A ja na to všetko môžem len povedať, že aj ja som na neho hrdý a držím mu palce!
Modzek

Keď som si túto krátku správu prečítal, nevedel som, či mám plakať alebo smiať sa.  Čítal som si to znova a znova, až kým som to nevedel naspamäť. Robilo mi to veľmi dobre. Následne, keď opadol dobrý pocit, začalo sa vo mne niečo ozývať. Bolo to svedomie. Tomuto človeku som spravil veľa zlého. Pamätám si, že naposledy keď sme sa videli, som ho poslal do p.....


A preto je pre mňa tento človek človekom s veľkým Č. Dokázal na to všetko zabudnúť a ešte ma takýmto spôsobom aj povzbudil. Je to skutočný kamarát.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gašparov profil má znaky profesionálnej kampane, pripomína Blahu a Smer

Bývalý policajný šéf porušil pravidlá facebooku o reklame.

Archívny text

August 1968: Neriadený tank zničil dom a zabil človeka. Prípad utajili

Kde sú dôkazy o útokoch na vojakov?


Už ste čítali?